Demforight'i kool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil 10.06.20 16:47
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month
No user


The sky is burning

2 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 04.10.16 22:44

"Nõustun, mul on tõesti päris äge nimi, Aga olen üsna kindel, ega sinugi nimi midagi tavapärast pole. On mul õigus?" naeratas Enoch siiani veel endiselt nimetule neiule. Siis manas noormees jälle kiirelt ette tõsise näo "Vaata, probleem on selles, et see stalkimise vajadus on ilmselt juba tekkinud." seda öelnud üritas ta oma tõsist ilmset säilitada, mis oli veidi keeruline. Oma naljad on ju alati ikka kõige naljakamad. "Ise tead, minupoolest võin sind printsessiks ka hüüda, kui see teie tulihingeline soov on teie kõrgeausus!" lausus ta naerdes ning tegi fancy kummarduse, kui fancy ta muidugi müüril istudes olla sai, neidise poole.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 04.10.16 22:54

Valencia kortsutas kuti nii öelda kummarduse peale kulmu, no mis asi see nüüd veel oli? ''Mu nimi on Valencia Abela, pooldan pigem seda,'' sõnas neiu turtsatusega. Ta muigas ainult En'i jutu peale stalkimisest, no täitsa tolvan on tema. ''Ja kui võib uurida, siis mis rassist sa oled?'' uuris ta nüüd juba kasvanud uudishimust, mingit rahu ta sellest ei saanud nii kui nii. Ta oli valmis lausa selle kutist välja raputama, kui too talle kavatseb selle saladuseks jätta.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 04.10.16 23:08

"Ja mul oligi õigus, sul ongi eriline nimi. Valencia Abela kõlab hästi," tegi Enoch seda öeldes Valenciale silma. "Aga samas printsess kõlab niiiiiiiii hästi ja käib sulle närvidele. Hm, nüüd ei teagi kohe mida peale hakata," kortsutas noorems kergelt kulmu. Kuuldes küsimust rassi kohta, mõtles Enoch pikalt kas vastata otse või jälle keerutada küsimuse ümber, ilmselgelt li teine variant põnevam. "Kas sul silmadega kõik korras neiu Valencia? Ilmselgelt olen valgenahaline ju," turtsatas Enoch naerda. "Ei, aga kui nüüd asja tõsiselt võtta siis olen deemon." seda öeldes mängles kuti huultel salakaval naeratus. " Ja ma pakun, et sa oled ingel? Ilmselgelt oled sa taeva õnnistus siin maapeal," muigas Enoch Valenciale silma vaadates. Tegelikult polnud Enochil õrna aimugi, kes neiu olla võis.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 04.10.16 23:14

''Ma tänan, no eks sa siis kutsu printsess, kui sulle see mingit rahuldust pakub, peaasi, et sa ise rahul oled,'' sõnas Valencia selle peale naeratades. Temagi poolest las noormees kutsub teda nii, kui talle see mingisugust pinget või meeldivust pakub. ''See, et mu nimi hästi kõlab, siis ma võtan seda kui komplimenti ja tänan sind Enoch,'' naeratas ta lisaks kõigele. Kui noormees nalja oma rassi üle viskas ja ütles, et on valge nahaline, siis ta turtsatas taas naerda, muidugi väga hea variant küsimusest kõrvale hiilimiseks. Kui noormees mainis, et ta on deemon, siis tegi tüdruk üllatunud nägu ''Ohh, nii lahe, ma olen nii palju kuulnud teist ja teie tiibadest, nii lahe, kas sa näitad ka mulle oma tiibu, palun?'' Tüdruk lasi just kui kõrvust mööda küsimuse neiu enda rassi kohta.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 05.10.16 18:32

"Sa kõlad nagu väike deemonite fangirl või midagi," naeris Enoch kui Valencia oli palunud tema tiibu näha. Kutile meeldisid oma tiivad, kuid sellegipoolest ei olnud ta keegi, kellele meeldis neid kõigile demonstreerida. See osa temast oli alati olnud pigem privaatsemate alla kuuluv mingil vägagi veidral kombel. "Ja mis ma vastutasuks saan, kui sulle oma tiibu nõustun näitama?" uuris ta neiult naeratades, sisimas lootes, et see paneb Valencia teemat muutma või vähemalt lükkab edasi Enochi jaoks ebamugavat olukorda.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 05.10.16 18:49

''No kui sa tiibu näitad, siis ma ütlen sulle, mis rassist ma olen,'' pakkus Val selle peale muigega. Tegelikult ta teadis väga hästi ju millised on deemoni tiivad on, aga sellegi poolest meeldis talle teiste omi kõrvalt näha. Enda omi ju niisama vaadata kuidagi ei saanud, peeglist oli veider ja endale selja taha ei näinud. ''Oleks ju hea diil või mis sa arvad?'' küsis neiu.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 05.10.16 19:01

Enoch tõi kuuldavale ohke, kuid jäi siiski Valencia pakkumisega nõusse, mis seal ikka. Noormees tõusis müürile seisma, vaatas enda ümber ringi, et tema tiibade jaoks piisavalt ruumi oleks ning kerge ohke saatel lasi oma suurtel musta värvi tiibadel, mis altpoolt hajusalt punakaks muutusid, välja tulla. Veel loojumata päikesekiirte paistel oli hästi näha ka kuldset varjundit neis. Enoch teadis, et enamasti olid deemonitel üleni mustad tiivad ja sellepärast talle tema tiivad niiväga meeldisidki, need erinesid tavapärasest. "Nonii, siin need iludused siis ongi. Võid pilti teha, kestab kauem," lausus ta naljatledes Valenciat vaadates ja tema reaktsiooni oodates.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 05.10.16 19:13

''Need on kenad,'' sõnas neiu Enochi tiibu silmitsedes, need nägid erinevad välja ja nüüd loojuva päikese käes olid lausa imelised ''aga pilti ma ikkagi tegema ei hakka. Tundub kuidagi vale tegu olevat.'' Neiu muigas õrnalt ja ohkas, ta pidi nüüd ju enda rassi ka paljastama, aga kujutles ette, kui naljakas see olla võib, kui ta peaks ütlema, et temagi deemon tegelikult on. Neiu silmitses korra noormeest ja siis vaatas veidike ringi, ta silmitses müürilt alla kukkumis maad, mis oleks umbes 3-4 meetrit, mis tähendas, et see oleks võimalus, aga samas kui jahmatav see olla võiks, kui ta niisama põgeneks. Veidi lausa ebaviisakas. Viisi kuidas nüüd pageda ei olnud.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 05.10.16 19:21

Enoch istus tagasi müürile jättes tiivad välja. See tiibade sirutamine oli kuidagi nii vaabstav tunne, ning nüüd ei näinud noormees enam põhjust, miks ta siin istudes oma tiibu veel varjama peaks. "Nonii, ma siis nüüd ootan, et sa enda poolsest lubadusest kinni peaksid," lausus ta pilgu neiule viies. "Mis rassist sa siis oled?"
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 05.10.16 19:45

''Ehm, nii kuidas seda nüüd öelda,'' lausus Valencia selle peale muigega, sest kujutles juba kui imeliku mulje see temast noormehele jätab, kui ta ütleb nüüd, et ta on deemon. ''Ma vast näitan,'' sõnas siis neiu hoopis püsti tõustes, kuna tema selja taga oli sein, siis astus hästi natukene noormehe poole ja lasi valla ka omad tiivad. Nendega polnud mingit küsimust, kellega nüüd tegu on.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 05.10.16 20:45

Nähes neidise tiibu Enoch kohmetus veidi, sest ta oli tõsimeeli arvanud, et Valencia on kas inimene või siis ingel. Mõte, et tegemist on temasugusega, ei vilksatanud ta peas kordagi. Ruttu varjas Enoch oma üllatuse ja kohmetuse muige taha. "No ma ütlesin kohe, et oleme justkui kokku loodud," naljatles ta. "Muide päris kobe paar tiibu sul,"
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 05.10.16 21:06

Abela muigas, kui noormehe reaktsiooni nägi. Ega ta oleks ka vast enam vähem samamoodi reageerinud asjale. ''Kokku loodud jah?'' küsis neiu naerdes ja istus tagasi müürile, kuid nüüd ei saanud selga vastu müüri toetada, sest see poleks eriti mugav olnud. ''Aitäh,'' naeratas Abela, kui noormees ta tiibade kohta komplimendi tegi, igapäev selle kohta komplimenti ei saanud. Kohati isegi armas.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 05.10.16 21:20

"Ja mis me nüüd peale hakkame deemonlik neiu?" küsis Enoch naeratades Valencialt. Kutile meeldis Valencia seltskond ja oli tunne, et nende iseloomud sobisid omavahel üllatavalt hästi mida Enoch alguses oodata ei osanudki, pigem arvas noormees, et nad võivad olla nii erinevad, et tuttavatest kaugemale siin midagi liikuma ei hakka. Nüüd aga puhusid Enochi mõtetes hoopis teised tuuled, Valencia tundus tore ja hea kaaslane olevat.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 05.10.16 21:26

''Kuule ma ei teagi nüüd, deemonlik noormees,'' vastas Val selle peale Ennule. Talle meeldis, et lõpuks oli ühe omasugusega kohtunud. Peale Enoch'i polnud ta ühtegi teist deemonit siin kohanud ning see tekitas lausa hea tunde, vähemalt ta ei pidanudend imelikult enam koolis tundma, sest alatihti vaadati igal pool deemonite poole viltu, mis tekitas nii halva tunde. Deemonid polnud ju süüdi, et nad sellised olid, nad loodi siia põhjusega.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 05.10.16 21:38

"Ja kes siis teab?" muigas Enoch kui kuulis, et Val teda samamoodi kutsuda otsustas. Noormees viis pilgu taevasse, mis oli värvunud kaunitesse oranžidesse ja roosadesse toonidesse. En'is pole kunagi olnud romantilist soont ja ehk oli see põhjuseks, miks noormees kunagi päikeseloojangut täielikult ei hinnanud. Samas meeldis talle neid vaadata ning oma deemonlikesse mõtetesse vajuda. Veidi taevast jälginud otsustas ta hoopis Valenciat silmitseda - tema näojooni ja miimikat. Enoch pidi tõdema, et Val oli vägagi kena välimusega neiu. "Kaunis vaade," muigas ta endiselt Valencialt pilku pööramata.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 05.10.16 21:59

''Ma usun, et sina tead,'' kinnitas Valencia selle peale Enochi poole vaadates. Kuid kui mingiks hetkeks vaikus tekkis silmitses Val samuti taevast ja ümbrust ning kaugelt puude tagant paistsid viimased päikese kiired, päike oli kohe kohe kadumas, mis tähendas, et väljas läheb peagi pimedaks. Neiu kaotas ka oma tiivad nüüd ning toetas seljaga vastu sinna müüri. ''On küll kaunis,'' sõnas neiu taevast silmitsedes.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 06.10.16 22:08

"Mul on südamest kahju, aga pean sulle pettumuse valmistama. Mul pole õrna aimugi, mida peale hakata," lausus Enoch kätt südame kohale tõstes ja kurba nägu tehes. Päike oli peaaegu silmapiiri taha kadunud ja väljas oli juba päris hämar, kuid see ei heidutanud Enochit. Ta oli alati eelistanud öist aega päevale. Kui see oleks noormehe teha magaks ta pigem päeval ja liiguks ringi öösel. "Loodan, et sa pimedust ei karda," muigas Enoch Valencia poole. Ilmselgelt oli see vähetõenäoline, kuid Enochile meeldis niisama lõõpida ja muidugi ei saanud ta võimalust kasutamata jätta ka seekord.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:11

''Kuule ei teagi kas karta või mitte, kui selline ohtlik noormees mul siin kõrval on,'' sõnas neiu veidi kulme kergitades, kuid ise muiates. Ilmselgelt mõtles ta seda naljaga ja mitte mingit ohtu ta E's ei näinud. Miks ta oleks üldse pidanud? Noormees oli samast rassist ja pealegi oma elemendiga väga kogenematu, mis tähendas, et kuidagi sellist ohtu ta ka kujutada ei saanud. Pigem sai olla Val noormehele ohtlik kui vastupidi.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Enoch Coen 06.10.16 22:17

"Siis on hästi, saad mind pimeduses valitsevate koletiste eest kaitsta, tunnen ennast kohe palju julgematl," naljatles Enoch edasi. En' ei teadnud, mis temaga toimus, et ta nii naljatlev täna oli, tavaliselt oli noormees pigem tõsisemate inimeste hulka kuuluv. Samas oli hea ennast ka veidike teisest küljest näidata. "Kaua siis meie kaunis deemonipreili siin koolis viinbunud on ka?" otsustas Enoch teemat veidi muuta ja enda kõrval istuva neidise kohta natuke rohkem teada saada.
Enoch Coen
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:24

Valencia muigas õrnalt Ennu naljatlemise üle - ta ikka muigas täna väga palju. Mis toimus? ''Mina olen siin koolis olnud 4 aastat, direktor juba just kui isa eest,'' sõnas neiu siis kuti teema muutuse peale. Jah, päris kaua võis lausa öelda. Üks väga-väga vana kala siin juba. ''Olen üks vana kalakene siin koolikeses juba ringi sulistamas,'' sõnas neidis õrnalt naeru kihistades. See kõlas liigagi naljakalt, vähemalt tema jaoks.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

The sky is burning - Page 2 Empty Re: The sky is burning

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele