Demforight'i kool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil 10.06.20 16:47
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month
No user


Sarah, oled see sina?

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Sarah, oled see sina? Empty Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 0:56

Zeb oli metsas jooksmas käinud, ta teeb nii iga jumala õhtu. Mingi kindel rutiin peab tal olema muidu oleks elu igav. Mees tuli jooksvate sammudega koolimaja poole ning haaras enda taskust telefoni millest ta muusikat kuulab. Imelik on joosta, kui muusikat ei ole. Jooksmise ajal, kolas Zeb enda telefonis, et kiiresti laulu muuta. Muidugi pidi tema teele keegi ette jääma ning mees jooksis ta pikali. "Kas teiega on kõik korras?" küsis ta ning upitas ennast kiiresti püsti ja uuris isikut kellele ta otsa oli jooksnud. Zeb'il oleks peaaegu süda seisma jäänud. Ei.. see ei saanud olla Sarah. "Sarah, oled see sina?" pidi ta siiski küsima, et kindel olla. See võis olla mingi suur eksitus ja tema ees olev isik lihtsalt meenutab Saraht. Mees võis peaaegu vanduda, et see on siiski Sarah, välimus oli küll muutunud aga need silmad, neid ei unusta ta kunagi.

OT: Valencia
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 1:02

Valencia oli just otsustanud, et täna jalutab ta metsa, kust saab enda nii öelda kõhutäie. Säästes oma tiibu ja nautides veel viimaseid soojasi ilmu, mida siinne kliima talle pakkuda suutis, kuid see kõik oli talle nüüd needuseks kaela sadanud, kui noormees teda püsti aitas ning teda Sarah'iks nimetas. Ta oli siin olnud neli aastat ja mitte keegi polnud teda tundnud ega midagi, kuid nüüd, ilmub kuskilt noormees, kes lisaks kõigele näib nii ingellik, mis näitab, et ta tõenäoliselt on ingel, kuigi ta välimus oli seksikas pidi Abela kõik alla vanduma. ''Vabandust, aga sa ajad mind kellagagi segamini,'' sõnas neiu, kuid teadis väga hästi, et see välja ei vabanda teda. Ta tõsiselt soovis, et ta ei peaks kellegi keha üle võtma, et normaalselt elada saada. Selles suhtes oli ingli elu kordades parem olnud.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 1:12

Zeb imetles naist ning iga sekundiga sai asi kindlamaks - ta on Sarah. Muidugi ei jäänud talle ka märkamata see, et neidis teda imetles, kuid see ei olnud hetkel üldse oluline. Tema ees seisis tema Sarah, Sarah keda ta nägi viimati enne oma hukkamist. "Ei saa olla, ma võiksin vanduda, et sa oled minu Sarah," sõnas Zeb pead raputades,"aga sa ei ole enam Sarah. Sa oled keegi teine Sarah kehas." Zeb'ile jõudis see alles nüüd kohale aga ta ei olnud vihane. See ei olnud tema loomuses olla vihane. Pealegi pole see neidise süü, tema oli lihtsalt valinud endale uue keha ja selleks juhtus Sarah. Järelikult oli naine deemon. "Kuidas su nimi on?" küsis ta peale väikest vaikust.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 1:19

''Jah, ma olen deemon, Sarah kutsus mu välja,'' sõnas Valencia selle peale, kui noormees mõistis, et tegemist ei ole tõesti 'tema Sarahiga' vaid hoopis ühe deemoniga, kes selle kehaga nüüd ringi jalutas. Eks ka vahest oli Val'il endal kahju seda tõdeda, aga nii see kord oli ja sellega pidi lihtsalt leppima. ''Valencia Abela,'' sõnas neiu, kui noormees tema nime küsis. Abela ei osanud mitte mingit hoiakut kuidagi võtta, ta tundis tõsiselt noormehele kaasa, sest tundus, et Sarah oli talle olnud oluline, kuid samas tuli lihtstalt leppida tollel noormehel endal. Ilmselt selle samuse noormehe pärast oli ka Sarah üritanud vaimudelt abi paluda, aga seda veidikene liigagi valesti. Samas tänas ta oma otsust muuta enda nime selleks, mis temale tegelikult kuulus. Vale nimega oleks veelgi raskem ringi jalutada.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 1:28

Zeb noogutas sellepeale. Kahju, et Sarah'ga nii juhtus, kuid vähemalt oli üks deemon leidnud endale hea 'kodu'. Tegelikult oleks parem, kui Sarah keha ei liiguks koolis ringi, kuid mis siin enam teha. "Zeb Crawstone," tutvustas mees ennast ning naeratas siiralt naisele. Mineviku peab jätma seljataha, et elada tulevikus. "Ma loodan, et ma sulle väga haiget ei teinud, kui sulle otsa jooksin," muutis Zeb teemat ning uuris naist. Õnneks nägi ta seda, et naisel ei paistnud suuri vigastusi olevat. Võib-olla mõni väiksem kriimustus aga ei midagi hullemat.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 11:19

''Ei, ma olen täiesti terve,'' sõnas Val, kui noormees mainis otsa jooksmist ja seda, et vigastusi. See ei olnud mingi eriti suur otsa jooksmine, seega oli temaga kõik täielikult korras. ''Tegelikult mul on väga kahju, kujutan ette kui raske on kedagi näha, kes on tuttav, aga samas nii võõras,'' lausus neiu noormeest korra kiigates. Ta hoidis väikest distantsi, sest tajus lihtsalt seda, kuidas noormehest õhkub seda ingelliku olekut liiga palju, mis meenutab talle minevikku ja samas tekitab sisemiselt kehva tunnet.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 11:56

"Tore kuulda," lausu Zeb. Poleks tore, kui esma kohtumine lõpeks vigastustega. Mehel paraneksid vigastused kiiresti, aga kas deemonitel sama on, ta ei teadnud. Üldse teab ta deemonite kohta vähe, nad on salakavalad olevused, kes varjavad enda olemust. Ainuke mida nad ei varja on tiivad, neile meeldib nendega uhkustada. Ingli tiivad on deemoni omadest väiksemad, aga mitte nõrgemad. "Mis seal ikka, eks ma pean sellega lihtsalt lepima," lausus Zeb kurva naeratusega. Kindlasti võtab see aega kuid küll tulevik teeb oma töö. "On sinuga ikka kõik korras?" päris ta, kui nägi, et naine hoiab mehest eemale. Kas tõesti tema inglikus mõjutab deemonit nii palju?
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 12:08

''Sa oled ingel, ma lihtsalt tajun seda. Ma ise olin kunagi ingel, see lihtsalt nüüd ainult kuidagi õõvastavalt ja veidi ebamugav on,'' sõnas neiu, kui Zeb tema eemale oleva oleku kohta uuris. Ta ei mõelnud muidugi midagi halba sellega, aga see oli kord nii. Siin koolis olles pidi ta leppima sellega, et kaitseinglid ringi tatsusid. ''Aga ära võta seda kuidagi isiklikult, sest see nii paratamatu osa, ma suudan õnneks sellega enam vähem juba toime tulla,'' lisas siiski Abela igaks juhuks. Ta ei tahtnud kuidagi noormehe tundeid lisaks kõigele haavata, sest noormees ise oli ju tore.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 12:18

"Ma poleks kunagi arvanud, et minust nii palju inglit hõngub, aga noh, parem olla ingel kui tapetud," lausus mees. Mõnikord ta mõtleb, et see oli isegi hea, et ta hukati. Nüüd saab ta igavesti elada ning maailma näha. Ja kuidas see elektronika on ikka arenenud, üldse on maailm palju arenenud. "Ära muretse, eks see kord ole nii ja mis sinna parata," sõnas Zeb. "Tegelikult ma isegi tunnen ühte ingli-deemoni paari, kes on juba 100 aastat koos elanud," lisas ta juurde. Järelikult on võimalik sellest tundest üle saada ja isegi koos elada.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 12:23

''Inglitest hõngub täiega ingellikust, sa veel ei kujuta ette, varem ma ka ei kujutanud, kui ingel olin, aga nüüd kui seda tunnen, siis lihtsalt sa saad aru lihtsalt kui tegemist on ingliga,'' sõnas Val naeratades. ''Pealegi inglid ei julge tihti väga patused olla, nad teevad kõike mida peaingel käsib,'' lisas ta veel oma jutule ''aga samas see arusaadav, sest vastasel juhul ta visatakse taevariigist välja ja temast saab langenu ning kunagi, olenevalt neist ka deemon, nagu mina.'' Valencia ei kujuta ette, kust ta enda selle avameelsuse võttis, aga ilmselt ka Zeb ise teadis, mis ja kuidas asjalood olid. Paljud inglid lausa pärisid, miks mõni deemon oli sellise tee valinud, sest deemoniks ei sündinud keegi, vaid saadi oma käitumisega.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 12:33

"Eks ma pean sind uskuma," lausus Zeb naerdes. Ei ta kas ka inimesed seda tunnetavad või nende jaoks on inglid tavalised olendid? Seda peaks uurima. "Selles on sul täielikult õigus," nõustus mees. Mitte kunagi ei taha sa teha seda mida peaingel keelab. Muidu leiad sa otsetee Põrgusse. Mõni ingel just seda tahabki aga Zeb ei ole üks neist. Talle meeldib olla ingel. "Kahju, et sinust deemon sai, sa oleksid kindlasti hea ingel olnud," arutles Zeb,"see muidugi ei tähenda, et ma sinust halvasti arvaksin. Kõikidel olenditel siin maal on täita oma kohus ja kui üks neist kaoks, ei saaks teine hakkama." Zeb võis hetkel küll väga õpetajalikult kõlada kuid see oli tema arvamus.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 12:42

''Noh nii võrd kui võrd hea ingel, oma kaitseingli tööd ma tegin hästi, aga see tüütas mind ära ja andsin ühe korra alla, sellest piisas, et peainglit pahandada, seega ära sa seda viga tee,'' sõnas Val selle peale. Samas Abela ei kahetse üldse, et temast ka deemon sai. Ta oli alati deemoni tiibu ja vabadust jumaldanud. Samas inglite puhul oli see, et neid hinnati rohkem. Kui keegi sai teada, et oled deemon, siis sind võidi karta, aga samas kui saadi teada, et oled ingel, siis sind lausa kukuti kummardama. Neiu ise ei hinnanud kumbagi tegu, see oli nii vale kuidagi.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 12:57

"Ma ei saaks seda viga teha kuna ma pole veel üles leidnud oma kaitsetavat, peaingel sõnas, et ma pean niikaua otsima kuni ta leian," lausus Zeb kerge ohkega. Ta on seda inimest juba kaua otsinud ning loodab, et leiab ta varsti. Kaua ta ikka siis otsima peab. Eks ta olnud jah, kui oled deemon siis sind kardetakse aga kui ingel siis jumaldatakse. "Kaua sa deemon oled olnud?" hakkas meest huvitama.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 13:05

''Ma täpselt aastaid ei tea, aga üle poole oma reaalselt hinge vanusest, ehk võib olla nii 130 aastat, ma olin väga lühikest aega hing, kes kehades käis, minust sai ruttu kaitseingel, ma isegi ei tea miks,'' sõnas Val mehe uurimise peale. Ta oli tegelikult veel noor, alles 202, oli palju deemoneid, kes olid tuhandeid aastaid vanad ning kindlasti ka palju kogenenumad ja võimsamad kui nooremad. Neiu kahjuks polnud kohtunud kellegagi, kes oleks vanem deemon kui tema, kuid ootas seda väga.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 13:13

"Kaitseingliks võib saada väga erinevate põhjuste pärast. Ma sain ingliks kuna mulle anti teine võimalus, sest mind hukati kuritöö eest mida ma ei sooritanud," rääkis Zeb avameelselt oma minevikust. Mis seal ikka varjata on, juhtus mis juhtus. Oli olemas ka ingleid, kes olid vanemad kui Zeb ning ühega on mees isegi kohtunud. Enamus inglid on siiski nooremad, kui tema. Palju nooremad, annab ikka elada 666 aastat.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 13:24

''Siis küll, kaitseingel oleks võinud mulle anda uue võimaluse, sest mu eksimus polnud nii suur, kui oli teistel, aga näed, ta otsustas nii, ju siis pidi nii minema,'' sõnas Val selle peale. Võib-olla sellepärast oli ta ka veidi ebameeldivas suhtluses ka inglitega, et temale üle mõisteti ülekohut ja pettumus peaingli suhtes oli liigagi suur. Ta soovis, et ta saaks tegelikult elada pigem inimeste elusid, kui olla siin, kus ta praegu on.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 13:30

"Järelikult oled sa deemonina parem, kui inglina," lausus Zeb sellepeale ning imestas mis ta just öelnud oli. Loodame, et sellest talle pahandust ei tule. Neid on hoiatatud, et deemoneid ja ingleid ei tohi võrdsena võtta. Deemonid on 'halvad' ja inglid 'head'. "Oh issand, ma ju hoian sind kinni. Sa olid kindlasti kuhugi teel," lausus Zeb, kui talle see meenud. Pärast on naisel tähtis kohtumine ja mees hoiab teda kinni. Seda nüüd küll vaja ei oleks.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 13:36

''Ei tegelikult mul ei ole kuhugi kiiret, olin pigem niisama jalutuskäigul,'' sõnas Val selle peale, kui Zeb jubedalt vabandama hakkas. Kes küll vabandab selle peale? Valencia oligi ilmselt deemoni sisemus, et temal oleks küll ükskõik olnud. Talle meeldis isegi kiusata vahest inimesi, kellel kiire kuhugi oli. Pealegi need loomad metsas ja nonde hinged isegi ilmselt tänasid seda, et ta noormehega jutustama oli jäänud, sest nüüd neil olid mõned rohkemad elu minutid juures, sest keegi ei teadnud kunagi kelle ta esimene kätte sai. Abela isegi muigas mõttes enda mõtete peale - kui lollid need olid.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Zeb Crawstone 02.10.16 16:53

Zeb oleks tahtnud teada, et miks nii hilja aga ta ise tuli alles jooksmast. Deemonitele vist meeldib pimedus. Eks see vist olnud inglite veres, et nad vabandavad. "Käid iga õhtu jalutamas?" äkki meeldib ka Valenciale rutiin või otsustas ta lihtsalt täna jalutama minna. Ainuke mis mehele ei meeldinud deemonite juures oli see, et nad toituvad loomade hingedest, aga see on see kuidas nemad elus püsivad.
Zeb Crawstone
Zeb Crawstone
Oh stop it

Posts : 40
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Ingel
Element: Tuli
Vanus: 666/20

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Valencia Abela Hale 02.10.16 23:46

"No enamasti kasutan ma tiibu, aga täna otsustasin tallatakso kasuks, aga näed kohe suutsin kellegagi kokku põrgata, mõtle veel rohkem jalgsi käia," sõnas Valencia kerge muigega, ta muidugi ei mõelnud midagi halba sellega. Oli tore inimestega tuttavaks saada ja pealegi ehk tänu Zeb'iga tutvumisega saab ta ka üle väikesest põlastusest inglite vastu. Neiu oli nagu ikka oma mõtetes kinni, aga ehk tuli isegi nüüd end vabaks lasta. Elu ju liigub edasi ning hoolimata sellest, et varasemalt ta polnud siin ühegi ingliga kohtunud, siis nüüdsest hakkas seda ka juhtuma.
Valencia Abela Hale
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Sarah, oled see sina? Empty Re: Sarah, oled see sina?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele