Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(8) oli siin foorumil 10.09.17 15:01
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month


MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Go down

MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Saran Blaide on 04.10.16 19:49

Saran silmitses kooli aulat, mis oli tänu paari õpilase ja õpetaja abiga suudetud korda teha ning see nägi välja lausa imeline, kui seda nii nimetada sai, võis lausa öelda, et selle jaoks sõnu ei olnud.
Laest madalamale oli kinnitatud punane siidjas materjal, mille külge oma korda oli kinnitatud efekti andmiseks tulukesed. Kui muidu oli ruum täiesti tavaline valge tume pruuni parkett põrandaga, siis see punane andis ruumile just kui lisa ning tekitades kergelt pidulikuma olu.
Ruumi oli toodud laudu, kuhu oli sätitud igasuguseid võimalikke näksimis materjali ja samuti jooke, mis olid kõik ilmselgelt alkoholi vabad. Kuna Saran ise ei joonud kunagi alkoholi ja tegu oli kooliga, siis ta ei saanud lasta ka õpilastel seda tarvitada. Kool võis küll olla erinev tavalisest koolist, aga reeglid olid enam vähem samad.
Mees sättis veel laval seisvat mikrofoni, mis oli sinna seatud tema väikeseks kõneks uutele õpilastele ja õpetajatele. Nii mõnigi õpetaja oli leidnud tee siia kooli, mis tegi muidugi Saranile head meelt, sest uued inimesed olid just kui uus väljakutse.
Ta viis nüüd aga pilgu paberilehele, kuhu oli kõne kirjutanud, aga muidugi ei kavatsenud ta seda sealt maha lugeda. Ta oli kiire asjade pähe õppija, seega oli tal see kõne juba ammu peas, kuid siiski vajas asi lihvimist ja veel kordset üle mõtlemist.
Pilku viies kellale, mis aula ukse kohal seinal oli näitas see, et ürituse alguseni on umbes veel 15 minutit aega, mis tähendas, et ta sai veel väga palju asju ära teha. Lisaks kõigele pidi ka ta selga minema panema ülikonna, mis oli lihtsalt viisakuse eesmärgil, õpilastelt ta midagi nii pidulikku muidugi ei oodanud.
Ta rääkis veel paar sõna kahe õpetajaga, kes jäid see kord siis aula valvesse ning inimesi ootama, kui ta just saalist väljus sattus ta ka juba paari õpilasega kokku, kes teda tervitasid ning talle tuttavad olid, kuid ta kasutas ma vampiiri kiirust ja lahkus hetkesel juhul peamajast.


OT: KÕIGILE

_________________
avatar
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

http://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Rhea McCardle on 04.10.16 20:56

Oli kooli algus pidu ning kõik kogunesid alati sellele peole. See oli nende koolitraditsioon ja see meeldis kõikidele, nii õpilastele kui ka õpetajatele. Rhea sisenes saali, kus olid juba mõned õpilased ja paar õpetajat, kes valvesse olid jäänud. Tuli ju siiski jälgida, et keegi alkoholi ei tarbiks või nad ülekäte ei läheks. Kord peab siiski majas olema. Pole vaja, et õpilased juba kooli alguses purju jääksid. Muidugi pole välistatud, et mõni enda tee pudelini ei leiaks, kasvõi kusagil kaugel nurga taga.
Rhea vaatas ringi ning nägi, et nii paljudegi poiste pilgud olid temal, kindlasti imetlesid nad neidise keha ning kleiti mis tõi kõik selle esile. Oleks vale, kui ta ütleks, et talle see ei meeldi. Kellele siis tähelepanu ei meeldiks, väljaarvatud halb tähelepanu. See pole just kõige meeldivam.
Neidis liikus saalis edasi ja jalutas söökide juurde, see oli nende pidude juures kõige parem. Nende kokad olid lihtsalt parimad!

OT:
Outfit:
avatar
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Enoch Coen on 05.10.16 21:29

Ka Enoch oli ennast kohale vedanud kooli avapeole ja seda isegi üllatavalt vara arvestades tõsiasja, et tavaliselt oli Enoch alati üks suurimaid hilinejaid. Ta lihtsalt ei leidnud mõtet tulla õigeks ajaks kohale, sest kõik peod ja muud asjad said õige hoo sisse alles hiljem, seega oli kuti jaoks loogiline kohale tulla siis kui pidu juba hoos oli. Aga nagu näha siis seekord läks teisiti.
Hoolimata tavalistest mustadest teksadest, oli Enoch siiski oma riietusega veidi vaeva näinud ning tavalise musta t-särgi asemel oli ta tänaseks õhtuks selga ajanud musta triiksärgi.
Saali uste juurde jõudnud ja uste vahelt sisse piiludes märkas noormees juba päris mitmeid õpilasi, kes pea algust ootasid, kuid kõik olid tema kui uue õpilase jaoks täiesti võõrad. Enoch kirus ennast mõtetes, et oli nii vara kohale jõudnud ning kaalus kas minna veidikeseks tagasi ühikasse ning tulla hiljem tagasi või kannatada see awkward ootamine siinsamas ära.
avatar
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Valencia Abela Hale on 05.10.16 22:11

Kätte oli jõudnud kooli alguse peo aeg, mis tähendas väga palju isikuid ühes ruumis ja igasugust sagimist, seda oli märgata ka juba päeval, kui ta niisama peale tunde ringi jalutas. Korraks ta isegi mõtles, et ta ei lähe sinna, aga siis põrkas juhuslikult kokku Saran'iga, kes talle seda meelde tuletas, - jah Saran oli just kui isa talle - mis tähendas, et ilmselt mees hoiab peal ka pilku, et neiu end sinna kohale veab.
Esialgu ta mõtles, et ta ei muuda midagi endas ja veab sinna kohale end tavalistes riietes, kuid sellegi poolest otsis ta lõpuks kapist välja musta kleidi ja selle juurde sobivad mustad kontsad, mida oli ta võib-olla 2 korda kandnud. Neiu tõmbas need selga ning kammis läbi oma õlgadeni juuksed ning oligi valmis ja oma välimusega rahul. Uhkuse pärast oleks ta lisanud ehk ka oma tiivad, kuid nii uhkeks minna polnud mõtet.
Kuna ühikas polnud kaugel peamajast, siis jakki ta ei võtnud ning võttis suuna maja poole.
Olles jõudnud aula ukse juurde märkas ta seal endale tuttavat nägu ja muigas hetkeks tõstes käe tema õlale ''Hei, deemon,'' sõnas ta kerge naeratusega, kuid astus siis aulasse, kus juba mõned õpilased olid.

Spoiler:

_________________
''You may know my name, but you don't know my pain
I can't stand the light, I'm from the dark side
I may look the same, but I ain't playing games
I can't die, 'cause the music is my life
This is my life, my life, my life
And I will live it 'til the night is f**king done''
avatar
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Rhea McCardle on 06.10.16 7:07

Rhea jalutas rahulikult ringi ning uuris inimene. Äkki leidub siin mõni kellega minna rääkima. Muidugi peaks inimene olema tuttav mitte võõras, võõrastega ta lampi rääkima siiski ei lähe. Imelik oleks. Ühel hetkel jäi talle silma üks noormees, kes oli just uksest sisse astunud. Kas see võis olla.. ja see oligi Enoch! Teda pole Rhea juba kaua näinud. Muidugi pidi tema juures olema ka Valencia, neidis kes Zarale kohe üldse ei meeldinud. Kõikidega ei saa ju sõber olla. Sellegipoolest tormas ta mehe poole ning kui oli temani jõudnud, haaras ta Enoch'i enda haardesse. "Enoch! Sind pole juba sada aastat näinud!" loodetavasti tunneb mees ta ikka ära. Imelik oleks, kui ei tunneks. Valenciat ta üldse tähele ei pannud.
avatar
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Andrew de Luca on 06.10.16 20:30

Kuigi Andrew'le meeldis olla see moodne hilineja, siis seekord oli mees kohale jõudnud hoopiski varem. Vähemalt polnud ta saalis üksi ja märkas ühte tuttavat nägu eemal, kellel oli juba seltskond ümber. Aga see poissi ei häirinud, seega seadis ta sammud oma sõbra Valencia poole. "Hei," lausus ta naeratades neiule. "Peotuju sees juba?" küsis ta neidiselt, olgugi, et pidu pole veel korralikult alanudki. Andrew oli seekord isegi viisakalt riidesse pannud - valge triiksärk, mustad viigipüksid ja mustad kingad. Selliselt näeb noormeest üsna vähe.
avatar
Andrew de Luca
New one

Posts : 13
Join date : 06/10/2016

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Enoch Coen on 06.10.16 22:01

Valencia tervitus tuli nii ootamatult, et Enoch lausa võpatas selle peale. "Tere sullegi teine deemonike," tervitas ta neidisele järele hüüdes kui too aula ustest sisse kadus. Tükk aega ei saanud Enoch veel silmi Valencialt, kes täna tõesti kena välja nägi.
Valencia jälgimise lõpetas noormees alles siis kui keegi teda kallistama kukkus. Esialgu oli En segaduses ja ei teadnud mida teha, kuid saades aru, kellega tegemist on, ei suutnud ta oma silmi uskuda. "Rhea, oled see tõesti sina?" Noormees haaras ka Rhea oma haardesse teda kergelt põrandalt kergitades ning teda keerutades. Sellest oli nii palju aega möödas kui nad üksteist viimati nägid, liigagi kaua kui nüüd aus olla. Loomulikult oli Rhea siinviibimine Enochile imeline uudis.
avatar
Enoch Coen
Oh stop it

Posts : 44
Join date : 01/10/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 21

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Valencia Abela Hale on 06.10.16 22:08

Valencia muigas, kui Enoch'i tervitust vastu kuulis, kuid kui tagasi vaatas märkas juba temale tüütuks muutunud neidist, kes oli ei keegi muu kui Rhea juba noormeest kallistamas. Ta kortsutas kulmu, kuid ei lasknud asjal ennast segada vaid pistis lähedal oleval snäki laualt võetud viinamarja suhu. Ta oli süvenenud rahva uurimisse, mis tähendas, et ei märganud, kui keegi talle lähenes ja alles, siis kui isik teda kõnetas suutis ta võpatusega teda märgata. ''Oi, Andrew,'' naeratas neiu lõbustatult ''tere sullegi.'' Neidis kortsutas Drew küsimuse peale kulmu. Peo tuju või asi, ta oli mõelnud ju mitte üldse tulla. ''Ma mõtlesin alguses üldse mitte tulla, aga siis päeval põrkasin direga kokku ja ta mainis seda üritust, tähendab, et ta ilmselt jälgib kohal olijaid, kohutav, pigem hulguks kuskil metsas või midagi,'' ühmas neiu veidi turtsuvalt vastuseks.

_________________
''You may know my name, but you don't know my pain
I can't stand the light, I'm from the dark side
I may look the same, but I ain't playing games
I can't die, 'cause the music is my life
This is my life, my life, my life
And I will live it 'til the night is f**king done''
avatar
Valencia Abela Hale
Loveliest of them all

Posts : 90
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Õhk
Vanus: 19/202

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Rhea McCardle on 07.10.16 7:33

Õnneks sai noormees peagi aru, et tegemist on Rhea'ga. Imelik oleks seista seal, kui neidis kallistab noormeest aga noormees teda vastu ei kallistaks. "Mina see olen," lausus ta naerdes. Kui hea oli ikka näha tuttavaid nägusid ja neid keda ta usaldada saab. Rhea kiljatas korraks, kui En ta maast üles tõstis ning teda keerutas. Viimaks lasi Enoch ta lahti ning Rhea nägi uuesti tema nägu. "Kaua sa siin juba olnud oled?" päris ta ning imestas, et pole teda juba varem siin näinud. Ega see kool nüüd nii suur siis ka pole.
avatar
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Re: MASSITEEMA: Kooli alguse pidu

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele