Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(8) oli siin foorumil 10.09.17 15:01
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month


Ruby Inkheart

Go down

Ruby Inkheart

Postitamine by Ruby Inkheart on 30.09.16 0:27

RUBY CHRISTINE INKHEART

"If you wanna go to heaven, you better start believing in hell."

Vanus: 18/420
Sünnipäev: 23.12.1997
Rass: Deemon
Element: Tuli
Tase: Edasijõudnu
Amet: Õpilane

AJALUGU:

17-aastane Kathleen McFadden oli armas, sõbralik ning heatahtlik noor neiu, kellel olid armastavad vanemad ja adopteeritud noorem vend, keda tüdruk kohtles kui oma lihast venda. Tal oli palju sõpru ja täiesti ideaalne elu, kui ta eelmisel sügisel ühel pimedal õhtul trennist koju jalutas ning keset tulevahetust sattus. Kuul tabas tüdrukut kõhtu ja kuigi kõik arvasid, et sellel õhtul ta suri, ei leitud kunagi tema laipa. Samal ajal oli deemon nimega Ruby juba pikemat aega vabaduses olnud, ilma et keegi sellest teaks, kuid kuna tema keha hakkas nõrgaks muutuma, vajas ta uut ja nii sisenes ta sureva Kathleeni kehasse, võttes tüdruku täielikult üle. Kuulihaav tüdruku kõhus paranes silmapilkselt ning noore tüdruku keha oli piisavalt ideaalne ja tugev, et Ruby selles ilma probleemideta elada ning segadust külvata saaks. Üllatus tabas deemonit aga siis, kui ta oma vaenlasega võitlema juhtus ja eneselegi teadmata ta lõpuks pani. Esialgu ei saanud Ruby aru, mis just juhtunud oli, aga oli teisigi päevi, kui asjad tema ümber mingil põhjusel süttisid ja deemon alles siis ära jagas, et tema keha omanikul on anne ja see noor tüdruk vist isegi ei teadnud sellest midagi. Ruby jaoks oli see kingitus põrgust, mida ühel päeval ehk enda heaks ära kasutada, kuid tõsiasi oli see, et deemon ei osanud seda veel kontrollida ega teadnud oma võimest praktiliselt mitte midagi. Ei läinud kaua, kui ühel päeval teda Demforighti akadeemiasse kutsuti ja nii palju kui Ruby ka vihkas mõtet kooli minemisest, otsustas ta siiski minna, sest arvas, et õpib oma võimet seal kontrollima ja ehk isegi arendama.

ISELOOM:

Ruby on tüdruk, kes teeb alati seda, mida ise tahab ega lase end kellelgi peatada. Kui keegi üritabki tema lõbu rikkuda, deemon vihastab ja need tagajärjed enam ilusad ei ole. Ta on üsna enesekindel ja kohati päris ülbe suhtumisega, kuid temaga on võimalik läbi saada, kui deemonil endal sellest mingit kasu on. Kuna "kaastunne", "armastus" ja "hoolimine" on tüdruku jaoks võõrad mõisted, mõtleb ta enamasti iseendale ega hooli kellegi tunnetest või sellest, kuidas see mõjutab teisi. Samas pole deemon rumal ja oskab vägagi hästi inimestega manipuleerida, et oma tahtmist saada.

VÄLIMUS:

Pikkust on Rubyl küllaltki vähe - vaid 160 sentimeetrit ning tema kehaehitus jääb rohkem normkaalu poole. Üks asi, mida Ruby enda uue keha juures vihkas, oli see, et juuksed olid sirged ja tumepruunid ning meiki ei kandnud tema keha omanik peaaegu üldse. See oli ka üks esimestest asjadest, mida deemon selle keha juures muutis, andes nendele juustele punaka värvi ja lokid. Samuti hakkas ta ise kõvasti rohkem meiki kandma ja tema igapäevane välimus ongi võimalikud tumedaks värvitud silmalaud. Silmavärv on tüdrukul roheline. Teine asi uue keha juures oli stiilimuutus, kui Kathleeni tüdrukulik riietus asendus tumedate värvide, peamiselt mustaga. Põhiline, mida Ruby muidugi eriti kanda armastab, on nahk ning kõrge kontsaga saapad, et veidi pikkust juurde saada. Samuti kannab ta pidevalt kaelas ühte musta kiviga kaelakeed/talismani.

_________________
avatar
Ruby Inkheart
New one

Posts : 9
Join date : 29/09/2016

Tegelase leht
Rass: Deemon
Element: Tuli
Vanus: 18

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele