Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(8) oli siin foorumil 10.09.17 15:01
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month


Rasside tutvustus!

Go down

Rasside tutvustus!

Postitamine by Saran Blaide on 21.09.16 17:07

Vampiir
Vampiir ehk vereimeja, kes toitub inimese või looma verest. Neil on palju üleloomulikke võimeid. Nad on uskumatult kiired, nende tugevust ei suuda keegi ületada, neil on uskumatult kõva ja külm nahk, mis on nii võrd puhas, et võib meenutada marmorit. Nende kuulmine on väga hea, kuid mitte nii hea, kui libahuntidel ja nad suudavad lugeda teiste mõtteid - välja arvata deemon ja ingel. Nende tapmiseks on võimalusi palju, näiteks puuvaia löömine läbi südame ja samuti tapab vampiiri see, kui eemaldada kõik tema siseelundid ja ta põletada. Vampiirid suudavad ka inimesi muuta vampiiriks, kui nad tema verd joovad ja siis mürgi nende kehasse lasevad. Muutumine on piinarikas ja teda tuleb sellistel juhtudel väga hoolega jälgida ja hoida lukutaga, sest vastasel juhul võib saada sellest kaos. Siin koolis on vampiiridel õigus ainult juua loomade verd, keda nad püüavad või siis toituda verest, mis on koolis määratud igale vampiirele teatud koguses iga nädal. Vampiirid on muidu surematud.

Libahunt
Libahunt ehk teatud kui inimene-hunt, mis tähendab, et sellel isikul on kaks poolt ja kaks hinge - üks on inimese keha ja inimese hing, mis mõtleb täiesti tavaliselt nagu inimene, teine pool on aga hundi keha ja hundihing, mis valib paljusi tema tegevusi ise. Libahundid on soojaverelised, mis tähendab, et neil on koguaeg soe keha ja talvel nad jopet ei vaja ning võivad rahulikult t-särgi väel ringi käia. Nad on tugevad ning nende kuulmine on terav, nad võivad kuulda mitmete kilomeetrite kaugusele, neil on uskumatu kiire paranemis võime. Neil on elu jooksul ainult võimalik üks armastus ehk nad leiavad hingesugulase ja kui hingesugulane nende tunnetele ei vasta, siis jääb nii inimene, kui ka hunt igavesti üksikuks. Kui nad kellegagi koos on, siis mitte ühegi tundeta. Libahundiks ainult sünnitakse. Libahundid on surelikud, kuid vananevad aeglasemalt kui inimesed.

Ingel
Ingel ehk jumalat teeniv vaim on puhta olekuga ning väga aus isik. Inglite kohta on alati raske midagi öelda, sest nad võivad väga erineda, kuid nad on olekult väga võimsad. Enamused maale ilmunud inglid on kaitseinglid ehk nad on siin põhjusega kedagi kaitsta. Ingli võimuses on mõjutada inimese tulevikku, keda ta valvab ning ta saab varjata end teiste eest, samuti saab ka teha end teistele nähtavaks. Inglitel on enamasti valged tiivad, mis ei ole väga suured ja võimsad, vaid pigem tagasihoidlikud ja väiksed. Inglid suudavad näha inimeste tulevikku, kui nad seda soovivad. Inglite hävitamiseks on parim viis on rebida neilt nende tiivad, mis nad lihtsalt abitusse olukorda jätavad ja nad surevad. Ingel on surematu.
Sellel rassil on piirang, esialgu saab neid olla ainult 2:
1. Zeb Crawstone
2. Logan Davis

Deemon
Deemon ehk kuri vaim on see, kes on võtnud üle mõne inimese keha ning nüüd elab seal. Deemon ei saa võtta üle keha inimeselt, siis kui ta on surnud, sest keha siis enam ei toimi, vaid keha tuleb võtta üle kas surma-elu vahel võnkuvalt isikult või täielikult elaval, mis tähendab võitlust keha sees elava hingega, kuid enamasti jäävad deemonid peale. Deemonid on tihti pahaloomulised, kuid vahest võivad nad olla lihtsalt hinged, kes soovivad elada oma eluaega ning ei tee kellelegi midagi halba ja meenutavad käitumiselt tavalist inimest. Deemonitel on suur võim mõjutada inimesi ja teisi teha tegema midagi, mida nad ise tahavad. Selleks, et nad elus püsiks tuleb neil toituda hingedest, nad peavad nädalas vähemalt ühe väiksema hinge saada, et olla vastupidavad, mis tähendab, et siin koolis nad võivad toituda ainult loomade hingedest, kes vabalt liiguvad. Deemoni hävitamiseks on võimalus ta panna kaduma kehast eksortsismi abil või teda võib hävitada ka ingli puudutus. Deemonitel on uhked suured mustad tiivad, mida enamasti katab kuldne varjund, samuti nende silmad muutuvad kuldseks, kui nad nii öelda toituma hakkab või seda teha üritab. Deemon on surematu.
Sellel rassil on piirang, esialgu saab neid olla ainult 3:
1. Valencia A. Hale
2. Ruby Inkheart
3. Enoch Coen

Kummitus
Kummitus ehk surnud inimene ehk hing kes on jäänud meie maailma millegi pärast lõksu ja ei saa liikuda ära taevalisele maale. Enamasti neid abistada saavad ainult nõiad või inglid, kuid kahjuks on nõiad, kes abi osavad esitada siinsest maailmas juba nii haruldased, et enamasti jäävadki kummitused lihtsalt maale ringi jõlkuma. Nad suudavad käia läbi igast asjade - seinte, puude, autode, ka läbi inimeste, mis inimeses tekitab veidi iiveldava tunde. Nad saavad end teiste jaoks teha nähtavaks, samas ka ära kaotada ja varjuda kuskil nii, et keegi ei tea, et nad üldse ruumis on. Kummitused pole enamasti halva tahtega, kuid mõningad kasutavad seda ära ning hakkavad inimesi hirmutama. Kummitused on ilmselgelt surematud, sest nad on ju juba surnud.

Sireen
Sireen ehk imeilus ja ohtlik olend, kes elab tihti peale vees, nende võimuses on võrgutada üksikuid ja rändavad mehi ning nende ilu pimestab ja paneb kadestama ka naiterahvaid, kes samuti võivad nende ohvriks langeda. Nende hääl on kõik võimas ja nad võivad tihti peale tegeleda laulmisega. Teisi sõnu on nad ühed väga vallatud ja pealt näha kaunid näkid, kes tegelikult pole midagi nii ohutud. Sireenid on surelikud.

Hübriid
Hübriid ehk kahe rassi ristsugutis. Selliseid võib olla erinevaid. Näiteks inimene-libahunt, mis tähendab, et ta on ainult inimese kehaga, kuid tal on kaks hinge, aga muutuda hundiks ei saa, samuti ta pole sama kiire ning  tugev kui on libahunt, tema puhul ei pruugi kehtida hingesuguluse teema. Hübriidid on väga harva ette juhtuvad isiksused. Hübriid võib olla surelik, aga ei pruugi.
Hübriidid mida ei eksisteeri: ingel-deemon, kummitus-ingel, kummitus-deemon, inimene-deemon, inimene-ingel, inimene-kummitus. Teised on täitsa võimalikud, aga pead siis kõik läbi rääkima.

Inimene
Ma usun, et see suurt seletust ei vaja. Inimene on igasuguse erilise võimeta isik ning temale kuulub siis võimeks ainult element, mida ta õpib. Ta vananeb nii nagu ikka ja toitumiseks vajab toitu. Inimest aga saab muuta vampiiriks ning tema kehasse võib tungida deemon, inglist võib samuti saada ka kummitus. Inimene on surelik.

_________________
avatar
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

http://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele