Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(8) oli siin foorumil 10.09.17 15:01
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month


Elementide tutvustus!

Go down

Elementide tutvustus!

Postitamine by Saran Blaide on 21.09.16 17:06

MÄRGI OMA TEGELASE TASE ANKEETI OMA TEGELASE ELEMENDI JUURDE!


TAVALISED VÕIMED:
Element tuleb su tegelasele testi kaudu, mis sulle sõnumiga tuleb!
Iga siinne isik omab ühte neist võimetest ning on seda siis tulnud kooli õppima, siin on väike selgitus, mida need endast ette kujutavad. Samuti on tasemed, mille saad enda tegelasele ise valida, kuid kui su tegelane juba on professionaal, siis tekib küsimus, ''Mis ta siin teeb?'', kui just tegu pole õpetajaga. Samuti pole loogiline, kui õpilane on alles kooli tulnud ja juba on oskustega edasijõudnu. Seega kindlasti mõtle ilusti läbi oma valik.

Õhk
Õhu alla kuulub kõik, mis puudutab tuult, hingamist. Õhu elemendi taltsutaja omab väga häid vaimseid võimeid. Nad on iseloomult enamasti väga veenvad ning targad ja õpivad asju ruttu. Samas nad on olekult lihtsalt ja ei uhkusta sellega, mida nad oskavad, mis teeb neist ohtlikud vastased, sest iial ei tea, millega nad üllatada võivad.
Algaja: Suudab tekitada tuuleiili, täpselt ei tea, millist ohtu endast kujutada võib ning tema poolt võivad tulla ootamatud tuule oskused, samuti suudab vaikselt juba õhukerasi teha.
Edasijõudnu: Teab juba mida vaikselt teha ning tema oskused on juba suuremad tuuleiilid, saab ruumis tuulega mängida ning seda enda jaoks ära kasutada.
Teadja: Ta oskab juba peaaegu kõike, saab panna asju tuule abil liikuma ja hõljuma, samuti ka inimesi, tänu tuulele saab ka ise lennata ning tekitada tornaadosi ja suuremaid tormituuli - neid ka hävitada.
Professionaal: Ta oskab kõike, tema võime võib olla ohtlik ka inimesele ning võib suuta teda lämmatada.

Vesi
Vee elemendi taltsutaja maailma kuulub kõiksugused veed, samuti see, mis liigub kuskil hoones torudes ning ka jää. Vesi on igat moodi talle toeks. Nende suureks iseloomustajaoks on truudus ja neile meeldib leida armastust ja märkavad ka seda erinevate inimeste vahel väga hästi. Vee elemendi omandajad on väga usaldusväärsed isikud.
Algaja: Suudab väiksemas koguses vett mõjutada, täpselt ei tea, millist ohtu endast kujutada võib ning tema poolt võivad tulla ootamatud vee mõjutused, suudab teha veekera.
Edasijõudnu: Teab juba mida vaikselt teha ning tema oskused on juba suuremas koguses vee tõstmine ühest kohast teise, saab torudes oleva veega vaikselt mängida.
Teadja: Ta oskab juba peaaegu kõike, saab vett sulatada ja jäätada, mõjutada vee pinnavormi ning seda enda lähedalt või ümber eemale lükata, saab ka veel kõndida.
Professionaal: Ta oskab kõike, tema võime võib olla ohtlik ka inimesele ning võib suuta tema kehast kogu vee välja kandma.

Maa
Maa alla kuulub igasugune pinnas - liiv, muld, muda, muru, kivi ja nii edasi. Samuti neil on võime panna kasvama taimed ja haarata oma võimusesse taimede juured. Nemad suudavad võidelda pea igal pool, kuid merel pole neist suurt kasu. Maa elemendi taltsutajad on tihti väga töökad ning neile ei meeldi paigal püsimine. Enesekindlus on kindel puhkt neis.
Algaja: Suudab väiksemas mahus maad tõsta, täpselt ei tea, millist ohtu endast kujutada võib ning tema poolt võivad tulla ootamatud taimede vuhamised ja juurte liikumised.
Edasijõudnu: Teab juba mida vaikselt teha ning tema oskused on juba kõikide pinna tüüpide kuidagi mõjutamine, saab juuri maa alt enesekaitseks välja meelitada.
Teadja: Ta oskab juba peaaegu kõike, saab maa tükke hõljutada ning nendega rünnata, ta suudab takistada puud kukkumast ning tekitada väiksemat sorti maa värinaid.
Professionaal: Ta teab kõike ning tema suurim oht inimestele on suured maavärinad, samuti suudab ta neid peatada ning inimkonda päästa, ta saab panna looduse nii vohama, et peagi olekski maailm ainult roheline.

Tuli
Tule alla kuulub siis elav tuli. Selle sütitamine ja selle kaotamine. Tule elemendi taltsutajaid kutsutakse ühtedeks iha jahtijateks ning nad on väga põikpäised. Neil on üks tugevamaid terviseid - nii vaimselt, kui füüsiliselt.
Algaja: Suudab väiksemas suuruses tulekera teha, täpselt ei tea, millist ohtu endast kujutada võib ning tema poolt võivad tulla ootamatud asjade põlema süttimised.
Edasijõudnu: Teab juba mida vaikselt teha ning tema oskused on juba suuremate leekide tekitamine ja piiramine, saab tekitada külmi leeke ehk mis ei kõrveta, aga samas näevad ohtlikud välja.
Teadja: Ta oskab juba peaaegu kõike, saab tekitada suuri tulekerasi ning mängida igat moodi tulega, ta saab panna endast paar kilomeetrit eemal olevaid asju põlema.
Professionaal: Ta oskab kõike, lisaks kõigele suudab ta inimest tappa surudes väikese tulekera inimesse ning selle seal suuremaks lahvatades, mis inimese piinarikkalt tapab.

Elekter
Elektri alla kuulub igasugune kunst valgus - kas või lambi valgus, samuti neil on võime mõjutada äikest, seda kutsuda esile ning ka eemale peletada. Nad on väga ükskõiksed inimesed, vähemalt teiste inimeste arvamuse suhtes, samuti selle suhtes, mida arvatakse nende elemendist, sest tihti kutsutakse seda kasutuks.  
Algaja: Suudab tekitada väiksemaid elektri laineid, täpselt ei tea, millist ohtu endast kujutada võib ning tema poolt võivad tulla ootamatud ruumis olevate valgustite elektrilised kõikumised.
Edasijõudnu: Teab juba mida vaikselt teha ning tema oskused on juba lampide põlema panemine ja kustutamine, samuti suudab ta teha väiksemaid välgunooli.
Teadja: Ta oskab juba peaaegu kõike, ta saab korraldada äikese torme ning neid takistada, samuti suudab ta majas korraga kõik tuled kustutada ning põlema panna.
Professionaal: Ta oskab kõike ning on ohtlik inimestele, sest ta võib panna inimese lukku elektri võrgustiku või kasti sisse, kust kuidagi välja saada on võimatu.


ERIVÕIMED:
Erivõimeid saab omastada ja õppida teatud juhtudel ning see on just kui koolis õppides tublimate eelis. Neid elemente valdab koolis ainult direktor Blaide ning nende õpetajaks on samuti tema ja samuti valib ka tema selle, kes seda õppida saab. Nendel elementidel puuduvad tasemed, sest kord võib selle elemendi valdaja õppida ära asja, mida võiks osata kogenenum, kuid mitte jälle osata midagi, mida võiks osata algaja.

Valgus
Valguse alla kuulub igasugune päeva valgus, kas või olles kuskil tavalises ruumis saab valguse taltsutaja kogu valguse sealt kaotada ning jääbki alles pimedus. Sellepärast on see võime väga harva esinev, et see on ohtlik oskus ning tänu sellele võiks ka kogu maailma hävitada. Nende ründe materjaliks on valgus kerad ja nooled. Selle elemendi valdajad on võimsad igal pool.

Pimedus
Pimeduse alla kuulub pimedus, ühe sõnaga ruum, kus on pime ja kus puudub valgus suudavad nad panna inimesed selles ruumis nägema, kuid nad ei suuda ruumi teha pimedaks, sest valguse peletamise oskust neil ei ole. Nad on samuti kõik võimsad igal pool ning suudavad tekitada läbi oma sisemuse pimedust ning sellepärast on see sama harv oskus, kui valguse taltsutamine. Selle elemdni valdajad on võimsad igal pool.

_________________
avatar
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

http://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele