Demforight'i kool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(19) oli siin foorumil 10.06.20 16:47
Latest topics
» Chat-chat!
by Saran Blaide 07.10.16 18:59

» MASSITEEMA: Kooli alguse pidu
by Rhea McCardle 07.10.16 7:33

» The sky is burning
by Valencia Abela Hale 06.10.16 22:52

» Kutile tuba!
by Saran Blaide 06.10.16 20:49

» Inimesed mu elus
by Andrew de Luca 06.10.16 19:02

» Andrew de Luca
by Andrew de Luca 06.10.16 18:56

» PILDIOHVRID
by Andrew de Luca 06.10.16 18:40

» Jalutuskäigul
by Saran Blaide 06.10.16 11:31

» Sarah, oled see sina?
by Valencia Abela Hale 06.10.16 11:29

Top posting users this month
No user


Jalutuskäigul

2 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Jalutuskäigul Empty Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 01.10.16 12:33

Saran nagu tavaliselt tegi päevas kooli peal mõned jalutsukäigud, kui tal just ei olnud tunde anda ja nendele koridoridele rohkem sattus. Ta pidi isiklikult veenduma, et kool on korras ja õpilastele ning ka õpetajatele piisavalt mugav kõige jaoks. Mees oli astunud äsja koolimajja sisse ja jalutas esimesel korrusel ning kontrollis, kas ikka klassiuksed on lukus, sest vastasel juhul vahest eksivad õpilased nendesse ära ja pärast seda segadust seal koristada ei oleks tore. Mees jalutas rahulikult, ta oleks võinud seda samas kiirelt teha, sest oli ju vampiir, aga milleks kiirustada, kui aega oli, terve elu veel lisaks kõigele. Mees liikus rahulikult trepist üles ja kuulatas, kas on ka kuskil mingit liikumist ehk oli isegi tunde kuskil, kuid tundus olevat täielik vaikus nagu tavaliselt. See kool ei olnud kahjuks nii populaarne, et seda täidaks alatasa noorte jutuvadin. Viktor kõndis nüüd juba teisel korrusel, kus õpilased kõige rohkem viibisid, sest siin oli enamus elementide klasse praktiliseks harjutamiseks.

OT: Rhea


Viimati muutis seda Saran Blaide (02.10.16 0:44). Kokku muudetud 1 kord
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 01.10.16 13:38

Saran polnud ainuke, kes tundide aeg koridoris jalutas. Muidugi oli Saranil selleks põhjus, Rheal aga mitte. Ta oleks pidanud olema ajaloo tunnis, kuid ta lasi selle tunni üle. Ta on alati ajalugu vihanud, igav teema. Muidugi iga kord ta sellest tunnist ei puudu, kuid mõnikord harva võib. Tund oli hiljuti alanud seega luusis Rhea teisel korrusel ringi, proovides mitte vahele jääda. Pole vaja, et ta vahele jääks. Neidis kõndis vaikselt mööda koridori ning jälgis koguaeg enda selja tagust. Kahjuks unustas ta enese ette vaadata ja jooksis kokku kooli direktoriga. "Saran.." pobises ta ning astus sammu tagasi. Kurat, ta oli siiski vahele jäänud.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 01.10.16 13:44

Saran oli peaaegu teise korruse läbi kõndinud, kui äkki keegi talle otsa kõndis ja ta nime ka samamoodi mainis. Ilmselgelt ei olnud siin mõtet enam aimata, tegu oli ilmselgelt õpilasega ja ta polnud siin kindlasti sellepärast, et ta oli tundi hilinemas, sest tunnid oli peagi lõppemas, vaid ilmselt oli ta tunnist kas puudunud või ta polnud ühtegi. Mees jäi korra neiut vaatama, sest too meenutas talle kedagi, kuid siis avas suu ''Kas te tunnis ei peaks olema, preili?'' Üritades nüüd aru saada millise rassi esindajaga tegemist oli.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 01.10.16 14:03

Kas ta oli just direktorit eesnime pidi kutsunud? Kombeid tal ikka jagub. "Noo... ütleme nii, et.." hakkas neidis venitama. Kas öelda, et ta pani tunnist poppi või rääkida kõik asualt ära? Parem on vist siiski kõik ära rääkida. Saran saaks kindlasti aru, nii võimas, kui ta on. Rhea pole oma elu jooksul kohanud inimest, kes oleks nii võimas kui nende direktor. "Ma lasin tunni üle, ajalugu on jube," ütles Zara ausalt ära ning vaatas direktorit. Julged teha, julged ka tunnistada.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 01.10.16 14:31

''Ahsoo, et ajalugu on jube,'' sõnas Saran peale mõtlikult. Ta teadis, et noortele ei meeldi see elementide teadus ja kogu see nende nii öelda elu ajalugu ja kooli ajalugu, kuid vahest kulus see teadmine isegi marjaks ära. ''No ei saa sundida ka ju kedagi neid teadmisi omandama, kuid tegelikult on ajalugu väga huvitav, kui sellesse süveneda,'' sõnas ta selle peale teades, et kui kurjustama hakkab, siis ta nii kui nii midagi ei saavuta. Oli selle juba oma elu jooksul ära õppinud, et endast noorematesse tuleb suhtuda veidi teistmoodi. ''Kas saame sellise kokkuleppe teha, et rohkem midagi sellist ei juhtu?'' küsis Viktor.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 01.10.16 14:59

"Eriti need aastaarvud," lisas Rhea muigega juurde. Ajalugu võiks isegi põnev olla, kui nad ei peaks neid kuramuse arve pähe taguma. Räägitaks neile siis lihtsalt mis toimus, ei peab lisama kõik need aasta arvud. Ime, et nad veel kordinaate ei pea teadma. Eelmine aasta oli neil ajaloos palju huvitavam teema, kui nüüd, siis Zarale ajalugu isegi sobis. "Mõned teemad on küll jah huvitavad," tõdes Rhea ja õõtsus edasi-tagasi. Ta kohe kuidagi ei suuda ühe koha peal olla, kas tuleneb see tema rassist või ta lihtsalt ongi selline. Kes seda teab. Zara raputas naeratades pead. "Ma ei saa anda lubadusi, kui ma pole kindel kas ma neid täidan," lausus ta sellepeale,"aga ma võin lubada, et ma lasen ajaloo tunde vähem üle." Parem ikka kui mitte midagi.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 0:20

''Tundub, et ma pean su ajaloo tunnis käimise jälgimise alla panema, paratamatult me ei saa lubada koolis ülelaskmist, kui lahe direktor ma olla ka ei üritaks,'' sõnas selle peale Saran. Ta võis vastu tulla ja neiule mitte hoiatust teha, aga nii lahke ta olla ei saanud, et nüüd täielikult silma kinni pigistab. ''Ingli kohta oled sa liiga kohusetundetu, seega ma ütlen, et sa oled kindlasti hübriid,'' sõnas direktor siis äkki neidu silmitsedes. 967 eluaastat oli temaga nii mõndagi teinud ja ta suutis ära tunda piisavalt rasse, ka nende endi käitumise poolest. Olgu, deemonid võis ta välja arvata, sest nood olid alati ettearvamatud ja ootamatu käitumisega. ''Aga kuhu te siis õigemini suundute, kui ajaloo tund nii ebameeldiv on?'' küsis direktor sõbralikult.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 0:42

"Issand jumal, mitte ainult seda," lausus Rhea ning sulges ohates enda silmad. Oli seda siis veel vaja. Järsku avas neidis enda silmad. "Unusta minu eelmine pakkumine, ma luban, et ei lase enam ühtegi ajaloo tundi üle," vatras Rhea ning lootis, et direktor on sellega veel nõus. Parema meelega käib tunnis niisama, kui valve all. Mehe järgmine väide tuli talle üllatusena, kiire teema muutus. "Sul on õigus, ma olen hübriid," sõnas ta naeratades. Rheale pole kunagi teietamine meeldinud ning ta ka ei kasuta seda. "Palun ära teieta mind, see on kuidagi imelik," lisas ta kerge naeruga juurde,"ja kas ma pean oma sala koha välja rääkima? See ei oleks ju siis enam saladus."
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 0:49

Saran muigas, kui õpilane tal mitte teietada palus, kuid seda oli ta nii palju kordi kuulnud, et suutis ka õpilastega sina peal olla, seda ka koolis sees. Koolist väljas oli ta seda nii kui nii. Ta võis olla koolist väljas hea sõber, kuid koolis siiski sama võrdselt karm, kuid õiglane kõigi vastu. ''Ma siis ei teieta sind,'' sõnas ta selle peale. ''Ja mis su teine pool siis on, kui oled pooleldi ingel?'' küsis ta neiult. Ta ei saanud lasta mööda seda, et neiu tuletas talle kedagi meelde ning lisaks sellele oli ta ingel. Naisterahvas, kes kadus pea 450 aastat tagasi ei saanud ju nüüd äkki tema ees olla. Pealegi oli olnud Maddely täielikult ingel, kuid siiani teadmata kadunud. See ei saanud olla mitte kuidagi juhus, et neiu tema ees oli nii sarnane tema kunagise lähedase inimesega.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 1:06

Rhea märkas mehe muiet ning võttis seda kui kinnitus sinatamise kohta. Peagi kinnitas Saran seda ka sõnadega. Oeh, üks õpetaja vähem keda peab teietama. Miks ei võiks olla nii, et kõiki õpetajaid võib sinatada, see oleks palju lihtsam. Rhea muigas kavalalt. "Sind kohe väga huvitab kes ma olen, jah?" küsis ta ning vaatas direktorit. "Aga okei, ma olen pooleldi ingel ja pooleldi sireen. Isa on mulle alati väitnud, et iseloomult olen rohkem ema ehk sireen aga välimuselt nagu vanaema," jutustas Zara oma väikse loo, kui juba küsis siis peab põhjaliku vastuse ka saama. Mis sa pooliku infoga ikka teed. "Ja sina oled ju vampiir, kui ma õigesti mäletan?" küsis ta mehelt üle. Koolis peal on sellest küll räägitud, aga kes see jõuab kõike meelde jätta.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 1:12

Kui neiu ütles, et ta on ema poolt sireen ja meenutab vanaema, siis miski vilksatas tal peas, sest tõenäoliselt võis olla neiu vanaemaks tema tuttav Maddely. Mees noogutas neiu jutu peale. ''Näed, vahest on ajaloo tunnist puudumine ka miinus. Usun, et sellest on mitu korda juttu olnud, mis rass ma olen,'' sõnas Viktor kerge muigega. Ta oli küll hetkel direktori rollis, kuid siiski meeldis talle õpilasi ka kiusata, noh, vahest tuli enda võimu ju ära kasutada. ''Aga jah, ma olen vampiir,'' sõnas ta siiski kinnituseks. Kuna neiu oli temaga piisavalt avatud olnud, siis pidi tema ka seda olema. Nüüd aga mõtiskles ta selle üle, kuidas neiult uurida täpsemalt tema vanaema kohta, Saranil olid mõned pildid naisterahvast, kuid oleks veider lihtsalt neiu tema kabinetti kaasa kutsuda, mitte ainult veider, vaid ka imelik.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 1:23

Elu võib huvitavaid asju esile tuua. Kes oleks osanud oodata, et nad kaks siin koolis kohtuvad. "Tõsi aga ajalugu pole ainuke koht, kus teist midagi räägitakse. Tüdrukud teevad seda koguaeg," lausus Rhea ning see oli ka tõsi. Saran oli ilus mees ning meeldis paljudele tüdrukutele. Mees siiski kinnitas Zara oletus ning see pani neidise naeratama. Vähemalt teab ta seda mehe kohta. Üllataval kombel on Rhea mehega üpris avameelne, tavaliselt ta selline ei ole. Kindlasti oleks see veider siis kui keegi endi näeks ja kõlakad lahti läheksid, kuid hetkel oli veel tund ja kedagi teist kooli peal ringi ei luusinud. Kui just mõni õpilane ka tundi üle ei lasknud nagu Rhea.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 11:25

Saran muigas kergelt, kui neiu mainis, et ega ainult ajaloos temast ei räägita. Ilmselgelt oli ta sellega ka arvestanud, sest tegemist oli siin koolis kõige kuulsama ja samas kõige targema ja võimsama isikuga. ''Kas ma võin su endaga korra oma kabinetti kaasas kutsuda? Tahaks sulle midagi näidata, mis ajaloost võib sulle tegelikult huvi pakkuda, aga sellest tunnis ei räägita,'' uuris Viktor lõpuks, sest tahtis siiski teada, kas neiu teadis oma sarnasusest vanaemaga ja kas tõesti võis olla selle neiu vanaema üks asutajatest. Mees silmitses õpilast ootavalt. Pealegi, kui peaks mõni õpeaja nägema ja õpilased teada saama, et Saran tegi järelandmisi, siis tõenäoliselt hakataks seda ka ära kasutama ning õpetajad ei vaataks heast küljest.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 12:14

Ja mitte ainult kõige kuulsama ja mõjukama vaid ka kõige ilusama. Tegelikult oli siin koolis palju ilusaid mehi, raske on kohe valida. Direktori järgmine pakkumine tuli küll Rheale kerge üllatusena, kuid see ei tähenda, et ta sellest keelduks. "Ja ikka," lausus ta ning hakkas koos mehega tema kabineti poole minema. Õnneks ei olnud see siit eriti kaugel. "Kas sa täpsustad ka millega tegemist või lased mul oodata, kuni kabineti jõuame?" päris Zara . Oleks tore teada, mis loengu mees talle nüüd annab. Kas mingi sõda millest tunnis ei räägita või veel midagi müstilisemat?
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 12:28

''Lihtsam on sellest rääkida, kui mul on sulle pilte näidata,'' sõnas Saran neiu uudishimu peale, ilmselt teda oleks ka huvitanud, kui direktor teda kaasa kutsus. Kuna Saran andis väga palju tunde kunagi ise, siis oli sellest ka kujunenud õppekava ja kuna ajalugu oli liiga lai ja suur, siis enamasti teistest loojatest väga ei räägitud, pigem jäeti need lõpu aastatesse, kui selleks veel siis aega oli. Lisaks kui elemendi valdaja otsustas kooli õpetajaks või kellekski jääda, siis andis Saran talle mitu nädalat lisa koolitusi ja õpetas, kuidas õpetada. Nad olid jõudnud lõpuks tema kabineti juurde ja ta avas ukse lastes neiul esimesena siseneda.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 12:49

Rhea'd hakkas väga huvitama, mida on direktoril talle näidata. Kas ta näitab seda kõikidele või on Rhea kuidagi eriline? Varjante on oi, kui palju. Siiamaani teadis Rhea ainult seda, et mees on kooli rajanud. Seda, et keegi teda aitas, ta ei teadnud. Isegi Rhea mõtteist on läbi käinud see, et võiks siia õpetajaks jääda. Vähemalt saaks ta olla koos sarnaste inimestega, aga see on alles kauge tulevik. Zara sisenes mehe kabineti ning vaatas seal ringi. "Ime, et ma varem pole siia jõudnud," pomises ta muigega. Tegelikult pole ta lihtsalt vahele jäänud, kuni tänase päevani.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 12:53

''Kas selleks on põhjust olnud?'' küsis Saran neiult, kui too mainis, et sinna sattunud ei olnud. Mees astus ka kabinetti ja sulges ukse minnes nüüd ühe kapi juurde, kus pea kogu ajalugu selle kooli asutajate kohta ka seisis. Mees avas selle võtmega võttes sealt välja kausta, millel seisis nimi 'Maddely Migael', korrektsete tähtedega, mis näitas, et see on Maddely enda kirjutatud. Ta oli ingel, mis tähendas, et kõik oli alati perfektne ja kena. ''Ma näitan sulle ühe inimese pilti ja sa ütled mulle, kas see meenutab sulle kedagi, keda sa tead,'' sõnas õpetaja võttes kaustast ühe pildi. Tõenäoliselt neiu võib veidi ehmuda, sest seal oli just kui koopia temast. Saran ulatas siis pildi neiu poole ning jäi ootama.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 13:03

"Võib-olla," sõnas ta kerge naeruga. Kindlasti hakka direktor teda vanade jamade eest karistama. Õnneks ei teinud seda ka peaingel, sest tegelikult ei kuulu Rhea täielikult nende hulka. Ainult pooleldi. Zara sibas vaikselt mehe kõrvale ning tema pilk jäi kaustikul olevale nimele, ta oli seda kusagil varem näinud. "No lase käia," lausus ta naeratusega. Üldse naeratab neidis väga tihti. Rhea võttis pildi kätte ning viis pilgu alla. Naeratus tema näolt kadus, kuna talle vaatas otsa.. tema ise. Naine kortsutas kulmu ning vaatas direktorit. "Miks sul see pilt on?" oli tema ainus küsimus. Tal oli täielikult läinud meelest mehe küsimus.
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Saran Blaide 02.10.16 13:14

''Ma ei tea, kui palju teile ajaloost rääkida on jõutud, muidugi ma ise otseselt seda ajaloo õppemahtu pannud ei ole, aga mina üksinda seda kooli ei asutanud. Selle kooli asutajaks oli lisaks mulle ka mu hea sõber Hornot Mazar, kes oli libahunt ja suri vanadusse nagu huntide puhul kombes ning ingel Maddely Migael, keda sa ka sellel pildil näed,'' rääkis Saran selle peale ''mul on tunne, et ehk sa võiksid teda teada, aga ma pole kindel. Sest kui sa mainisid oma saranasust oma vanaemaga, siis tuli mulle silme ette kohe Maddely, kellega sa tõesti oled tõesti nagu koopia. Teie erinevus ongi see, et tema oli üks võimsamaid kaitseingleid ja sa oled hübriid.'' Viktor tegi selle peale väikese pausi, et lasta neiul kõike seda järele mõelda. Ilmselt see võis täielik šokk olla. Ega Saran isegi oli ehmunud, kui Maddely koopiat nägi koridoril.
Saran Blaide
Saran Blaide
Kõikvõimas

Posts : 85
Join date : 22/08/2016

Tegelase leht
Rass: Vampiir
Element: Kõik
Vanus: 967/25

https://demforight.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Rhea McCardle 02.10.16 13:23

"Kooli asutamisest mitte väga palju," tõdes Rhea vaikselt ning uuris pilti. See oli täielik koopia temast, kõik oli sama. Silmad, suu, näokuju - kõik oli sama. "Mul on tunne, et see võib olla minu vanaema, keda ma kunagi kohanud ei ole," lisas ta juurde ning jalutas koos pildiga akna juurde. "Kunagi ammu näitas isa mulle ühte pildi vanaemast aga seal oli ta väga noor, kuid siin pildid on kõik teisiti," sõnas Zara ning vaatas aknast välja. Kunagi poleks ta osanud oodata, et tema vanaema asutas selle kooli. Naise põsk muutus märjaks ning ta sai aru, et mõned pisarad oli valla pääsenud. "Mida sa mu vanaemast veel tead?" küsis ta mehelt, kui oli ümber pööranud ja pisarad kuivatanud. "Milline mu vanaema oli?"
Rhea McCardle
Rhea McCardle
Loveliest of them all

Posts : 68
Join date : 30/09/2016

Tegelase leht
Rass: Hübriid(ingel-sireen)
Element: Vesi
Vanus: 256/20

Tagasi üles Go down

Jalutuskäigul Empty Re: Jalutuskäigul

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele